Křídlová brána

Křídlová brána

Brány jsou vyráběny individuálně přímo na skutečné rozměry stavebních otvorů. Rámy brány se vyrábí z uzavřených tenkostěnných profilů o průřezu 40/40mm až 60/60 mm. V případě použití automatického pohonu nelze bránu v žádné poloze ručně otevřít, aretace je provedena automatickým pohonem. V při výpadku el. proudu lze bránu přepnout klíčem do stavu nouzového manuálního ovládání. Bránu poté můžete lehce otevírat a zavírat ručně.

Konečný vzhled a výplně brány si každý zákazník volí individuálně ve formě dřeva, plastu a dalších kovových i kovaných okrasných prvků. Dle zadaných požadavků vyrobíme kompletní bránu včetně výplně a povrchové úpravy.

Technická specifikace

kb.jpg, 65kB

Výroba křídlové brány je značně variabilní a závisí na konkrétních podmínkách v místě montáže ale především na individuálním přání a požadavcích zákazníka.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme a na základě Vašich požadavků zdarma vytvoříme návrh řešení a sestavíme cenovou nabídku. Pro zpracování cenového rozpočtu stačí zaslat rozměr šířky vjezdu a požadované výšky brány.

Odbornou montáž a servis zajišťuje firma Petr Pahorecký