Garážová sekční vrata a vchodové dveře

Garážová vrata

Sekční garážová vrata Sekční vrata se skládají ze sendvičových panelů, které jsou vyráběny na automatické lince. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou bý lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření.

Desing garážových vrat tvoří také povrch. A protože i ten může být v dnešní době různý, tak je také předmětem volby, kdy existují k výběru možnosti v podobě hladkého povrchu, imitace dřeva nebo povrchu stucco. K tomu se ještě vyrábí různé typy panelů, kterých je taktéž velké množství.

Volba vzhledu spočívá především v určení barvy, kterou garážová vrata budou mít. V tomto směru nabízíme osm standardních barev ze vzorníku RAL, dále šest základních barev imitujících dřevo a kdyby nastal případ, že se Vám nebude žádná z uvedených líbit, je možné vytvořit vrata v jakékoli barvě ze vzorníku RAL. Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich designů umožňuje vyrobit více než 250 variant sekčních vrat. Garážová vrata mohou mít nejenom standardní barvu, ale je možné si vybrat libovolnou barvu ze vzorníku RAL. Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata umožňuje si vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý produkt, vyrobený speciálně pro Vás.

Sekční garážová vrata

Vlastnosti:

  • Spolehlivost
  • Dlouhá životnost
  • Hospodárnost
  • Funkčnost
  • Osobitost

Firma Petr Pahorecký montuje tři typy garážových sekčních vrat - vrata série RSD01 jsou vyrobena ze sendvičových panelů, vrata série RSD02, které mají navíc panoramatické částí, vchodová dvířka, či různé designové doplňky .

Garážová vrata série RSD01

Garážová vrata série RSD01 jsou určena k instalaci do nevelkých otvorů a mají zjednodušenou konstrukci. Tato vrata se vyznačují jednoduchou a rychlou montáží a také minimálními požadavky na parametry otvoru. Vrata série RSD01 mají unikátní systém vyvážení křídla vrat s moderním mechanismem "pružina v pružině".

Garážová vrata série RSD02

Garážová vrata série RSD02 jsou klasická sekční vrata, která jsou určena pro nejrozšířenější rozměry vrat – jak malých, tak i středních rozměrů. Tato vrata se vyrábějí s největším počtem typů zdvihů a jsou plně v souladu s celým spektrem možných podmínek montáže. To pak umožňuje umístit vrata do garáží libovolné velikosti.

Odbornou montáž a servis zajišťuje firma Petr Pahorecký