Průmyslová sekční vrata a vchodové dveře

Průmyslová vrata série ISD02

Panoramatická sekční vrata DoorHan série ISD02 se instalují do prosklených budov, a také jiných prostorů, ve kterých je zapotřebí vidět dovnitř prostoru, například v autosalónech, servisech a myčkách. Vrata série ISD02 se vyrábí z panoramatických panelů, které se skládají z hliníkového rámu zaskleného buď polykarbonátem, nebo akrylovým sklem. Panoramatická vrata mohou být vyrobena z hliníkových profilů T-bridge a zasklená jsou odolným materiálem - polykarbonátem, odolným proti nárazu, nebo plexisklem. Tato vrata mají speciální povrch, který brání sražení par na skle. Profily mohou být libovolnou bravu z RAL vzorníku, což umožňuje sladit vrata s barevným řešením budovy.

Vrata mohou být také vyrobena ze skla, v případě potřeby zvýšit světelnou propustnost vrat. Pro zvýšení tepelně izolačních vlastností vrat nabízí společnost DoorHan panely, vyrobené z hliníkových profilů T-bridge, které jsou vybaveny tepelnou vložkou z polyamidu. Jejich použití chrání vrata před mrazem, a zajisté také ušetří náklady na vytápění místnosti. Úspora energie je také zajištěna díky použití těsnění, jak v konstrukci vrat, tak i po jejich obvodu.

Panoramatická sekční vrata série ISD02 mají stajné zajišťovací zařízení jako i vrata série ISD01 - jejich konstrukce je vybavena ochrannými zařízeními před přetržením lana a také pružinovým mechanismem Quick Fix. Díky tomu panoramatická sekční vrata DoorHan, nezávisle na typu jejich výplně, se nijak neliší ve svých funkčních vlastnostech od průmyslových vrat, vyrobených ze sendvičových panelů. Jsou vysoce odolná a jsou konstruovány pro intenzivní využívání. Jejich pružinový mechanismus, stejně jako u průmyslových sekčních vrat, vydrží až 100 tisíc otevření/zavření vrat.

Průmyslová sekční vrata mohou být vyrobena s různými typy výplně:

  • s celoplošnou výplní (prosklení bez přepážek)
  • s částečnou výplní (prosklení s přepážkami)
  • s kombinovanou výplní (z panoramatických panelů a sendvičových panelů)

Technické charakteristiky

Množství cyklů otevření/zavření25000
Uvedená výše teplotního odporu1,13 m² C°/W
Zvuková izolace24 dB
Větrné zatížení stupeň5 (200 km/h)
Nepropustnost vzduchu stupeň2 (tlak vzduchu 50 Pa)
Nepropustnost vody stupeň1 (tlak vody 30 Pa)
Síla zdvihu do22,5 kg
Stupeň hořlavostiG2 dle GOST 30244-94
Stupeň hořlavostiВ2 dle ГОСТ 30402-96
Váha křídla vrat11,2 kg/m²

Odbornou montáž a servis zajišťuje firma Petr Pahorecký