Průmyslová sekční vrata a vchodové dveře

Průmyslová vrata

Průmyslová sekční vrata DoorHan se instalují do průmyslových objektů - výrobních, skladových, tržních a kancelářských budov s vysokou intenzitou pohybu automobilů. Skládají se ze tří hlavních prvků: křídla, systému naváděcích lišt a pružinového mechanismu. Křídlo vrat může být vyrobené ze sendvičových panelů (série ISD01), panoramatických panelů (série ISD02) nebo kombinací obou typů. Vrata mohou být vyrobena s 11 typy zdvihu a jejich typ se vybírá podle konstrukce nadpraží, stropu a dalších architektonických prvků místnosti. Do všech typů průmyslových sekčních vrat DoorHan mohou být dle přání zákazníka zabudována okna nebo dvířka.

Průmyslová sekční vrata DoorHan mají dlouhou životnost a vydrží velké zatížení, neboť jsou konstruována pro vysokou intenzitu použití a dlouhodobý bezporuchový provoz. To je zajištěné pomocí použití kvalitních komponentů, a také zesíleného pružinového mechanismu, při jejich konstrukci. Kapacita pružinového mechanismu převyšuje 100 tisíc cyklů zavření/otevření vrat.

Hlavní výhody

  • určena pro intenzivní používání
  • speciální zařízení pro zabezpečení vrat
  • vybavena jedinečným systémem upevnění pružinového mechanismu Quick Fix
  • zvýšená odolnost konstrukce
  • možnost plné automatizace vrat
  • vysoká tepelná izolace otvoru
  • vysoká energetická efektivita

Firma Petr Pahorecký montuje dva typy průmyslových sekčních vrat - vrata série ISD01 jsou vyrobena ze sendvičových panelů a vrata série ISD02, které mají navíc panoramatické částí.

Průmyslová vrata série ISD02

Průmyslová vrata série ISD02(prosklená vrata) se buď částečně, nebo plně skládají z prosklených částí. Tato vrata, co se pevnosti týká, nijak nezaostávají za průmyslovými vraty ISD01, neboť se vyrábí ze speciálních hliníkových profilů. Jako výplň sekčních panoramatických vrat DoorHan se používá průzračný a vysoce odolný materiál – tj. polykarbonát nebo akrylové sklo. Tato vrata jsou mrazuvzdorná a mají také speciální povrch, zamezující srážení par na skle.

Průmyslová vrata série ISD01

Průmyslová vrata série ISD01 se používají k zajištění tepelné izolace místností s velkým otvorem nebo s vysokou intenzitou využití. Díky vysokým provozním kvalitám jsou průmyslová vrata DoorHan optimálním a úsporným řešením pro Vaše obchodování.

Odbornou montáž a servis zajišťuje firma Petr Pahorecký