Sekční garážová vrata DoorHan jsou především známé svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Sekční vrata se skládají ze sendvičových panelů, které jsou vyráběny na automatické lince. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou bý lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření.

Vzhled garážových vrat

Design garážových vrat tvoří také povrch. A protože i ten může být v dnešní době různý, tak je také předmětem volby, kdy existují k výběru možnosti v podobě hladkého povrchu, imitace dřeva nebo povrchu stucco. K tomu se ještě vyrábí různé typy panelů, kterých je taktéž velké množství.

Volba vzhledu spočívá především v určení barvy, kterou garážová vrata budou mít. V tomto směru nabízíme osm standardních barev ze vzorníku RAL, dále šest základních barev imitujících dřevo a kdyby nastal případ, že se Vám nebude žádná z uvedených líbit, je možné vytvořit vrata v jakékoli barvě ze vzorníku RAL.

Varianty

Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich designů umožňuje vyrobit více než 250 variant sekčních vrat. Garážová vrata mohou mít nejenom standardní barvu, ale je možné si vybrat libovolnou barvu ze vzorníku RAL. Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata umožňuje si vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý produkt, vyrobený speciálně pro Vás.

Garážová sekční vrata a jejich hlavní vlastnosti:

  • Spolehlivost
  • Dlouhá životnost
  • Hospodárnost
  • Funkčnost
  • Osobitost

Firma Petr Pahorecký montuje tři typy garážových sekčních vrat – vrata série RSD01 jsou vyrobena ze sendvičových panelů, vrata série RSD02, které mají navíc panoramatické částí, vchodová dvířka, či různé designové doplňky .

Pro bližší informace a informace o cenách nás prosím kontaktujte.