Historie firmy Petr Pahorecký

V roce 2006 začala firma Petr Pahorecký v Jižních Čechách(okr. Prachatice) provozovat zemní a drobné stavební práce, soustředili jsme se na rodinné domky, přípojky a povrchovou úpravu terénu. Ze strany zákazníků se stále zvyšovala poptávka na další stavební a montážní práce, jako jsou zděné ploty, oplocení, sekční garážová vrata, brány, branky, mříže do oken, sklepní koje, zábradlí, voliéry, přístřešky a další zámečnické výrobky. Proto se výroba a montáž firmy Petr Pahorecký rozšířila v roce 2006 o tyto produkty. V roce 2010 rozšířila firma Petr Pahorecký činnost o prodej, montáž a servis roletových vrat, předokenních rolet a interiérových žaluzií.

Zabýváme se

V současné době nabízíme prodej, montáží a servisem sekčních garážových vrat za velmi nízkou cenu a vysokou kvalitu dle evropských standardů. Dále zakázkovou výrobu posuvných samonosných bran, posuvných pojezdových bran a křídlových bran, které je možno osadit automatickými pohony. Na přání zákazníka je možno provést stavbu brány „na klíč“ (tzn. zaměření, zemní práce, betonové práce, výroba a montáž brány, elektroinstalace, naprogramování a seznámení s obsluhou).

Pro ukázku naší práce se můžete podívat do galerie.

Snížení emisní stopy firmy Petr Pahorecký

Za pomoci dotačního programu EU jsme se rozhodly snížit emisní stopu naší firmy.

Projekt spočívá v pořízení elektromobilu typu BEV střední třídy a následné vyřazení vozidla s konvenčním pohonem. Součástí projektu je rovněž pořízení nabíjecí stanice typu wallbox která nebude obsahovat baterii ani nebude napojena na zdroj OZE.

Projekt

POŘÍZENÍ ELEKTROMOBILU K
PODNIKATELSKÝMÚČELŮM PANA PETRA PAHORECKÉHO

je spolufinancován Evropskou unií

Cílem tohoto projektu je prostřednictvím pořízení elektromobilu snížit provozní náklady na dopravu a zároveň snížit uhlíkovou stopu společnosti