Nabídka vrat DoorHan

Sekční vrata můžeme rozdělit do dvou základních skupin, garážová vrata a průmyslová vrata. Skládají se ze tří hlavních prvků – křídlo, systém naváděcích lišt a pružinový systém. U nás ve firmě Pahorecký se zaměřujeme na prodej a montáž sekčních garážových vrat DoorHan. Vrata DoorHan jsou česká sekční garážová a průmyslová vrata, které odpovídají českým i evropským normám.

Garážová vrata

Garážová vrata DoorHan se vyrábí ze sendvičových panelů, které se skládají ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní polyuretanové pěny. Pozinkované plechy jsou lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření.

Design si lze zvolit z široké škály barev a povrchů. Pokud by jste si ale ani tak nevybrali žádnou z uvedených, je možnost dalších barev ve vzorníku RAL.

Různorodost vybavení a příslušenství umožňuje zvolit si nejvhodnější variantu a ojedinělý produkt jen pro Vás.

Vyznačují se především dlouhou životností, spolehlivostí a perfektní funkčností.

Garážová vrata se dále dělí na sérii RSD01 a sérii RSD02.

RSD01 – vyrobené ze sendvičových panelů. Jsou určena do menších prostor a vyznačují se jednoduchou a rychlou montáží s minimálními požadavky na parametry otvoru.

RSD02 – je to nejrozšířenější typ vrat a hodí se jak do menších tak větších otvorů. Vrata mají navíc panoramatické části nebo vchodová dvířka a vyrábějí se s největším počtem typů zdvihů.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata se montují především do velkých výrobních, skladových, komerčních, tržních či kancelářských prostor, tedy tam kde je častý provoz s velkým vytížením vrat, počtem otevírání a zavírání.

Průmyslová vrata DoorHan mají vysokou kvalitu a to díky nejmodernějším technologiím, které firma DoorHan využívá při distribuci do celého světa. Při výrobě vrat se používají moderní automatické linky, které nám zajistí prodej a montáž průmyslových vrat za přijatelné ceny.

Na výběr máte mezi průmyslovými vraty ISD01, která jsou vyrobena z panelů o síle 40mm a nebo průmyslová vrata ISD02 vytvořena z panoramatických panelů, které umožňují vidět skrz.

Skládají se ze tří hlavních prvků – křídlo, systém naváděcích lišt a pružinový systém.

Průmyslová vrata

Garážová vrata

Technické informace

Poptávka sekčních garážových vrat

Vyplňtě nezávazný formulář a náš specialista Vás bude kontaktovat.